Deutch English English
Suomi
Deutch Norge España  Greece Netherlands Portugal Australia Österreich  Hungary
Slovakia
Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia France Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia France Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia France Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia France Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia France Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia France Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Slovenia Iceland Slovenia Iceland
Finnbär Oy


Finnbar Oy brochure
Finnbar Oy leták (eng - pdf)


 

FINNBÄR OY

FINNBÄR Oy, je firma vlastnená rodinou Oikariovcov z Fínska, produkuje vysokokvalitné drevené domy s použitím najnovších technológií a to už od roku 1964.
FINNBÄR má lojálnych a kvalifikovaných pracovníkov, ktorý v sposlupráci so sietou partnerov vyvíjajú aktivity po celom svete ako jedna velká rodina s cielom naplnit a realizovat sny svojich zákazníkov.
Drevený dom od Finnbär-u je sen premenený na skutocnost.

FINNBÄR Zdravá volba pre vašu rodinu.
Drevený dom FINNBÄR je výborným domovom pre ludí trpiacich na alergie a pre tých, ktorí chcú bývat v cistom a bezprašnom prostredí. 
Drevo, ktoré používame, je zo severskej borovice (pinus sylvestris) z fínskych lesov.
Drevo získavame z lesov Plusforest, kde dorastá viac stromov, ako sa z nich vyrúbe a tažba podlieha prísne kontrolovanému režimu.
V tých istých lesoch ludia zbierajú maliny alebo huby a v týchto lesoch sa ešte stále volne pohybujú aj medvede.

Domy FINNBÄR splnajú všetky požiadavky našich zákazníkov
Vieme poskytnút štvorcový alebo okrúhly profil drevenej steny
FINNBÄR-MASSIVE, brvno/hranol vyrezaný z jedného kusa masívneho kmena - pre zákazníkov, ktorí si najviac cenia krásu a prírodnú kvalitu dreva.
FINNBÄR-LAMINATED, hranol zlepený z 2 alebo viacerých kusov poskytujúci najlepšie výsledky najnárocnejším zákazníkom. Hranol nepraská a len minimálne sa ohýba (pracuje).

FINNBÄR okná a dvere splnajú najvyššie európske štandardy a výborne doplnajú atmosféru domu. Podlahové krytiny a dalšie dekoratívne materiály môžu byt dodané podla individuálnych potrieb každého zákazníka. Krby, sauny a všetky dalšie požiadavky môžu byt zahrnuté do zakázky (dodávky).
Všetko, co vám dodá FINNBÄR, je jednotlivo uvedené a špecifikované v kúpnej zmluve

FINNBÄR, líder v drevenej architektúre
Každý dom je zhotovený tak, aby vyhovoval želaniam zákazníka.
Našim zákazníkom ponúkame službu, ktorú by si nemali nechat ujst – vytvorenie trojrozmerného 3D modelu, ktorý vám umožní vidiet váš dom vo vizuálnom zobrazení zvnútra i zvonka ešte pred tým ako sa rozhodnete pre kúpu.

Stavebné služby
Našim zákazníkom dorucíme bud len materiál na stavbu domu alebo môžeme poskytnút aj stavebné služby. Oblúbenou možnostou pre majitelov- stavebníkov je prítomnost špecialistu firmy FINNBÄR, ktorý vás prevedie procesom výstavby a pracuje popri vašich vlastných stavebníkoch. K vašim službám sú najlepší remeselníci.

80% našej produkcie dodávame mimo Fínska. Hlavnými trhmi sú Európa, ale naše domy vyvážame aj do Austrálie a Cíny. Vítané sú aj nové oblasti exportu. Skontaktuje prosím predajného zástupcu FINNBÄR vo vašom regióne alebo priamo nás a premente svoj sen na realitu.
 
Finnbär Oy · Ukonmutka 10 B · 40250 Jyväskylä · Finland ·Tel. +358 (0)400 761 438 / Matti Oikari · E-mail matti.oikari@finnbar.com